Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Group name
fa: نام گروه

en: Edit group
fa: ویرایش گروه

en: Add group
fa: افزودن گروه

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Right to left
fa: راست به چپ
