Flickity Carousel (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: Delete group
gl: Borrar grupo

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Add new group
gl: Engadir un novo grupo

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Right to left
gl: De dereita a esquerda
