Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Group
pl: Grupa

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Edit group
pl: Edytuj grupę

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Add new group
pl: Dodaj nową grupę

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Right to left
pl: Od prawej do lewej
