Flickr Integration Suite (1.0.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: About
oc: A prepaus
