Flickr Integration Suite (1.0.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Flickr API Key
et: Flickr'i API võti

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: 1 hour
et: 1 tund

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 minute
et: 1 minut

en: About
et: Programmist

en: Videos
et: Videod

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: no caching
et: ei puhverdata
