Flickr Integration Suite (1.0.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
ka: Flickr-ის API  გასაღები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი
