Flickr Integration Suite (1.0.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Flickr API Key
mr: फ्लीकरची एपीआय किल्ली

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: 1 hour
mr: एक तास

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Photos
mr: छायाचित्र

en: 1 day
mr: १ दिवस
