Flickr Integration Suite (1.0.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
my: ဖလစ်ကာ API Key

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: About
my: အကြောင်း
