Flickr Integration Suite (1.0.4) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Flickr API Key
pl: Klucz API Flickrera

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Extras
pl: Dodatki

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 3 minutes
pl: 3 minuty

en: About
pl: O stronie

en: Videos
pl: Filmy

en: Media type
pl: Typ mediów

en: no caching
pl: bez pamięci podręcznej
