Flickr Integration Suite (1.0.4) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Flickr API Key
sv: Flickr API-nyckel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Photos
sv: Foton

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: About
sv: Om

en: Media type
sv: Mediatyp

en: no caching
sv: ingen cachning
