Flickr Integration Suite (1.0.5) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
