Flickr Integration Suite (1.0.5) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Flickr API Key
he: מפתח API עבור פליקר

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: 1 day
he: יום אחד

en: Extras
he: תוספות

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 45 minutes
he: 45 דקות

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: About
he: אודות
