Flickr Integration Suite (1.0.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
ug: Flickr API ئاشقۇچى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: All
ug: ھەممە

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: About
ug: ھەققىدە
