Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
am: የፍሊከር API መለያ ቁልፍ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Page
am: ገጽ

en: 1 day
am: 1 ቀን
