Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Flickr API Key
ar: مفتاح API في فليكر

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: 5 minutes
ar: 5 دقائق

en: 10 minutes
ar: 10 دقائق

en: 15 minutes
ar: 15 دقيقة

en: 30 minutes
ar: 30 دقيقة

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: About
ar: حول

en: Videos
ar: فيديوهات

en: Media type
ar: نوع الوسائط
