Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
az: Flickr API Açarı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: About
az: Haqqında

en: Media type
az: Media növü

en: no caching
az: keşləmə yoxdur
