Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
be: Flickr API Ключ

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: About
be: Аб
