Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: About
bo: གསལ་བཤད
