Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
bs: Flickr API ključ

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: 1 day
bs: 1 dan
