Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Flickr API Key
cs: Flickr API klíč

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: About
cs: Popis

en: Videos
cs: Videa

en: no caching
cs: bez ukládání do mezipaměti
