Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
cy: Allwedd API Flickr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen
