Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 45 minutes
el: 45 λεπτά

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: About
el: Περί
