Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Flickr API Key
eu: Flickr-en API-aren gakoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: 1 day
eu: Egun 1

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: About
eu: (r)i buruz
