Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Flickr API Key
fa: کلید API حساب Flicker

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: About
fa: درباره
