Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Flickr API Key
fi: Flickr:n API-avain

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: About
fi: Tietoja

en: Videos
fi: Videot

en: Gallery ID
fi: Gallerian ID

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: no caching
fi: ei välimuistitusta
