Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Flickr API Key
gu: ફ્લિકર એપીઆઈ ચાવી

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: About
gu: વિશે
