Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Flickr API Key
id: Kunci API Flickr

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: 1 hour
id: 1 jam

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: 1 day
id: 1 hari

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 10 minutes
id: 10 menit

en: 15 minutes
id: 15 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit

en: 1 minute
id: 1 menit

en: About
id: Tentang

en: Media type
id: Jenis media

en: no caching
id: tidak ada caching
