Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: About
jv: Ngenani
