Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
ku: API KEYکلیلی پرۆگرامکردنی  Flickr

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: About
ku: دەربارە
