Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Flickr API Key
lt: Flickr API raktas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: About
lt: Apie

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: no caching
lt: nekešuojamas
