Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
ms: Kekunci API Flickr

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: About
ms: Perihal
