Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Flickr API Key
nl: Flickr API-sleutel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Photos
nl: Foto's

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Extras
nl: Extra's

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 45 minutes
nl: 45 minuten

en: 3 hours
nl: 3 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 3 minutes
nl: 3 minuten

en: About
nl: Over

en: Gallery ID
nl: Album-ID

en: Media type
nl: Mediatype

en: no caching
nl: geen caching
