Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: About
pt: Sobre

en: no caching
pt: sem cache
