Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
ta: Flicker பயன்பாட்டு நிரலாக்க இடைமுக திறவுகோல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்

en: About
ta: பற்றி
