Flickr Integration Suite (1.0.6) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Photos
vi: Ảnh

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: 3 minutes
vi: 3 phút

en: About
vi: Giới thiệu

en: Videos
vi: Phim
