Flickr Integration Suite (1.0.5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
sl: Flickr 'API' ključ

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: About
sl: O modulu
