FlipClock.js (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Other
ast: Otru

en: Installed
ast: Instaláu
