FlipClock.js (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
