FlipClock.js (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Not found
et: Ei leitud

en: Other
et: Muu

en: Installed
et: Paigaldatud
