FlipClock.js (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
