FlipClock.js (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
