FlipClock.js (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Other
lv: Citi

en: Installed
lv: Instalēts
