FlipClock.js (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Other
pl: Inne

en: Installed
pl: Zainstalowane
