FlipClock.js (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Other
pt: Outro

en: Installed
pt: Instalado
