FlipClock.js (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Other
ro: Altele

en: Installed
ro: Instalat
