FlipClock.js (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Not found
ru: Не найдено

en: Other
ru: Другое

en: Installed
ru: Установлено

en: Countdown
ru: Обратный отсчёт времени
