FlipClock.js (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Installed
sl: Nameščeno
