FlipClock.js (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Installed
th: ติดตั้ง
