FlipClock.js (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Other
da: Anden

en: Installed
da: Installeret
