FlipClock.js (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Other
fr: Autre

en: Installed
fr: Installé

en: Auto play
fr: Lecture automatique

en: Auto start
fr: Démarrage automatique
